معرفی نفرات برتر جشنواره «شعر و داستان قرآن و عترت» آذربایجان غربی
آبشارآنلاین - نفرات برتر جشنواره«شعر و داستان قرآن و عترت» آذربایجان غربی معرفی شدند
نفرات برتر جشنواره« قرآن و عترت »  آذربایجان غربی در دوبخش شعر و داستان ، 25 آذرماه سال جاری طی مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اورمیه ، نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری ، استاندار آذربایجان غربی و مدیر کل آموزش و مشارکتهای قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سرپرست حوزه هنری آذربایجان غربی و تنی چند از مسئولان استان در تالار وحدت ارومیه  معرفی شدند.
در بخش ادبی این جشنواره که اجرای آن را حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان غربی برعهده داشت ، در بخش شعر ترکی  احد افخمی نیا ، امین گنج پرور و رضا ساجدی فر و در بخش شعر فارسی ، شمس الدین بختکی ، وحید طلعت و محمد رنجبری  به ترتیب مقامهای اول تا سوم این دوره از جشنواره را کسب کردند .
در بخش داستان نیز پرستو پاشا زاده ، مجتبی حاجی وندایی و سمیرا اسماعیل زاده با رای هیئت داوران به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم جشنواره شدند.
سعید سلیمانپور ، حمید واحدی و مصطفی قلیزاده در بخش شعر و محمد علی ضیایی ، مصطفی قلیزاده و علی رزم آرای در بخش داستان داوری آثار رسیده به دبیر خانه این جشنواره در حوزه هنری آذربایجان غربی را بر عهده داشتند. 
از زمان اعلام فراخوان جشنواره ادبی قرآن و عترت در آذربایجان غربی، 226 اثر از هنرمندان استان به دبیرخانه جشنواره در حوزه هنری آذربایجان غربی ارسال شده بود که از این میان 121 اثر به بخش شعر و 105 اثر به بخش داستان کوتاه اختصاص داشت.
جشنواره ادبی قرآن و عترت با مشارکت حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با موضوع مفاهیم قرآنی و اهل بیت (ع) برگزار گردید.طبقه بندی: قرآنی،  ادبی، 
برچسب ها: قرآن و عترت، جشنواره شعر ترکی، آذربایجان غربی،  

تاریخ : شنبه 27 آذر 1395 | 01:43 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.