بهره برداری از ۵۶ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در آذر بایجان غربی

آبشارآنلاین:
به مناسبت دهه فجر از ۵۶ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در آذر بایجان غربی بهره برداری می شود. 
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار آبشار با اعلام این خبر افزود: این واحد ها در شهرستانهای سردشت،مهاباد،خوی،ارومیه،بوکان،شوط،پلدشت،چالدران وسلماس با ارائه تسهیلاتی بالغ بر 3 میلیاردو 220 میلیون ریال ساخته شده اند که همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسند.
دکتر سعید فریور خاطر نشان کرد: از ابتدای کار دولت تدبیر وامید در  آذربایجان غربی 279 واحد مسکن به مددجویان بهزیستی واگذار شده است.

وی همچنین از افتتاح 3 پروژه در بخش توانبخشی با مشارکت خیرین استان در ایام دهه فجر خبر داد وگفت: مرکز شبانه روزی نگهداری از سالمندان کوثر خوی با اعتبار 2میلیاردو 90 میلیون تومان وظرفیت نگهداری 80 نفر، ساختمان جدید مرکز نگهداری کودکان کم توان ذهنی در میاندوآب با ظرفیت پذیرش 35 نفر واعتبار بالغ بر یک میلیاردو 170 میلیون ریال و توسعه ساختمان ساختمان مرکز نگهداری سالمندان سیمینه بوکان به 330 متر مربع این پروژه هارا شامل می شود که روزهای 18 و19 بهمن ماه باحضور مقامات کشوری به بهره برداری می رسند.
به گفته فریور افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی میاندوآب از دیگر پروژه های افتتاحی بهزیستی استان در ایام دهه فجر است.طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: بهزیستی آذربایجان غربی، دهه فجر،  

تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1395 | 04:11 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.