استاد حوزه و دانشگاه:
کنارگذاشتن «ولایت فقیه» کنارگذاشتن قرآن است

آبشارآنلاین:
استاد حوزه و دانشگاه با استناد به آیه ای از کلام ا... مجید تصریح کرد: کنار گذاشتن ولایت فقیه ، کنار گذاشتن قرآن است.
حجت‌الاسلام یوسفی‌راد در ارومیه، تصریح کرد: مقام‌معظم‌رهبری دیدبان بیدار انقلاب هستندو با شجاعت و شهامت در تمام برهه‌های حساس با مدیریت و علم و استقامت‌شان در مبارزه با استکبار و استعمار این انقلاب را زنده نگه داشته‌اند.
وی گفت: عالم بزرگواری که طی ??38 سال در برابر هجمه‌های گوناگون دشمنان ایستاده و از هیچ تلاشی در راه مبارزه با آن‌ها دریغ نکرده‌اند.
این استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به ماجرای فتنه88 ?? اظهار داشت: این بیداری و حرکت کلیدی رهبر معظم انقلاب بود که نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.
وی گفت: مگر فتنه 88  فاجعه کوچکی بود؟ 8 ماه کشور را به آشوب کشاندند و تمام سعی و کوشش آن‌ها نیز حذف ولایت‌فقیه بود، مگر در شعارهای آن روز مرگ بر جمهوری‌اسلامی و مرگ بر اصل ولایت‌فقیه نمی‌گفتند؟
حجت الاسلام یوسفی راد تصریح کرد: اصل ولایت‌فقیه غیر از قرآن و آیه اطیعواا... و اطیعوا الرسول نیست پس آن‌هایی که این شعار‌ها را به دست یک عده جاهل دادند مگر نمی‌دانستند که نتیجه آن شعار‌ها کنار گذاشتن قرآن است؟
وی افزود: با این حال باز یک عده در حمایت از آشوب‌گران امروز مسایلی مانند آشتی‌ملی را مطرح می‌کنند.
این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: با بازخوانی فرمایشات روز گذشته معظم‌له بایستی در برابر این عده گفت: مگر ملت باهم قهر هستند؟ و همانطوری‌که مقام معظم رهبری نیز فرمود: ه‌اند فقط با آشوب گران فتنه 88 که خسارت‌های بسیاری را متحمل نظام کردند آشتی نمی‌کنند.
حجت الاسلام یوسفی راد گفت:، اما آیا الان جای این سوال نیست که آقایان فتنه گران تاسف نمی‌خورید که بزرگترین دشمن اسلام و انقلاب، رییس جمهور تازه منتخب آمریکا خواهان آزادی شما است؟طبقه بندی: سیاسی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: حجت‌الاسلام یوسفی‌راد، استاد حوزه و دانشگاه، ارومیه،  

تاریخ : یکشنبه 1 اسفند 1395 | 12:59 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.