مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: بانوان استان در یک ماه اخیر بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جمع آوری و به توسعه عتبات عالیات کمک کردند.

حسن حسینی

به گزارش آبشار آنلاین به نقل از تسنیم آذربایجان غربی، سیدحسن حسینی با تشریح عملکرد مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی اظهار داشت: تاکنون ستادهای بازسازی و توسعه عتبات عالیات 12 شهرستان شیعه‌نشین استان و یک شهر سنی‌نشین تشکیل و راه‌اندازی شده است.وی تصریح کرد: در یک ماهه اخیر هیئت امنای ستادهای شهرستانی نیز انتخاب شده‌اند و آماده جذب کمک‌های مردمی هستند.

حسینی گفت: مقدمات راه‌اندازی ستادهای دیگر شهرستان‌ها از جمله شهرهایی که برادران اهل تسنن ساکن هستند نیز آماده شده و در این میان شهرستان پیرانشهر نیز نخستین شهرستان سنی نشین است که ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات در آن راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: وظایف افراد منتخب که در قالب هیئت امنا معرفی شده‌اند در چارچوب خاص خود و بر اساس آئین نامه واحد شورای سیاست گذاری در کشور انجام شده است.

حسینی افزود: شورای سیاست گذاری در سطح استانی متشکل از امام جمعه مرکز استان، فرمانده سپاه استان، استاندار و رئیس استانی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات است و در سطح شهرستان‌ها نیز شورای سیاست گذاری متشکل از امام جمعه شهرستان، فرماندار، فرمانده سپاه شهرستان و رئیس شهرستانی ستاد است.

مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: از بین تمامی شهرستان‌های استان آذربایجان غربی تنها شهرستان‌های سردشت، اشنویه، مهاباد و بوکان بدون ستاد هستند که در این باره اقدامات ابتدایی آغاز شده و به‌زودی آماده فعالیت می‌شوند.

حسینی تصریح کرد: کمیته بانوان ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی در مدت کوتاه از شکل گیری خود فعالیت چشمگیری داشته بطوریکه بانوان استان در یک ماه اخیر بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون ریال جمع آوری و به توسعه عتبات عالیات کمک کردند.طبقه بندی: اجتماعی،  پایداری،  دینی و مذهبی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: سید حسن حسینی، مسئول، ستاد، توسعه و بازسازی، عتبات عالیات، آذربایجان غربی،  

تاریخ : شنبه 14 اسفند 1395 | 09:00 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.