با حضور مدیران کل ادارات و سازمان ها؛
جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور شمال غرب در استان برگزار شد

گروه خبر - با حضور مدیران کل ادارات و نهاد ها و سازمان های استان جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور شمال غرب در استانداری برگزار شد.
این جلسه با هدف بررسی آخرین وضعیت یادمان های شهدای استان و کیفیت و نحوه میزبانی از زائرین اعزامی و بررسی موانع و مشکلات موجود و همچنین اقدامات انتظامی، ترافیکی و امنیتی راهیان نور شمال غرب برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء در این جلسه راهیان نور را بزرگترین عملیات فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: امروز که ایران اسلامی و بخصوص جوانان کشور ما با هجمه های فرهنگی روبرو هستند راهیان نور بعنوان یک عملیات فرهنگی می تواند توطئه های فرهنگی دشمنان را خنثی کرده و ضامن سلامتی اجتماعی جوانان و نوجوانان باشد.
سرهنگ پاسدار جلیل وحیدی با اشاره به اینکه راهیان نور یکی از محوری‌ترین موضوعات در نمایش نبردهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است، افزود: در این اردوها مردم با رشادت‌ها و نبردها رزمندگان اسلام از نزدیک آشنا می‌شوند.
سرهنگ وحیدی افزود: باید تمام تلاش‌های لازم برای آشنایی مردم با شهدای شمال غرب و سایر نقاط کشور توسط راویان و سایر مسئولان کاروان‌های راهیان نور انجام شود. آشنایی مردم خصوصا جوانان با رشادت‌های رزمندگان اسلام در کاروان راهیان نور زمینه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را فراهم می‌کند.
در ادامه جلسه مسئول سازمان اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه شهداء استان گزارشی از آخرین وضعیت یادمان ها و نحوه تعامل و همکاری نهادهای زیربط ارائه نمود.
سرهنگ پاسدار حسنعلی چراغی ضمن ارائه گزارش، اقدامات انجام گرفته سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور استان در راستای میزبانی هر چه بهتر از زائرین اعزامی از مناطق مختلف کشور به این استان را ارائه نمود و بر برطرف کردن مشکلات و موانع احتمالی در یادمان ها توسط دستگاه های معین تاکید کرد.طبقه بندی: پایداری،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: اردوهای راهیان نور شمال غرب،  

تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 | 06:08 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.