مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد:
نماز قراردادن همه ابعاد زندگی در مسیر خواست و رضای الهی است

Image result for ‫مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در اولین دوره مدیریت اقامه نماز مدیران‬‎
آبشارآنلاین - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در اولین دوره مدیریت اقامه نماز مدیران و گردهمایی ائمه جماعات و دبیران فرهنگی و دینی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت : نماز قرار دادن همه ابعاد زندگی در مسیر خواست و رضای الهی است و اهرم حرکت است .
اکبر حسن بکلو با اعلام اینکه نماز، انسان را از تکیه گاه های ناتوان نجات می بخشد و توجه انسان را به استمداد از کانون قدرت و عظمت الهی سوق می دهد، افزود: در احادیث از نماز به عنوان معراج مؤمن یاد شده که پرواز در فضای معنویت بندگی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : خادمین نماز و متولیان جامعه باید در صف اول نماز بوده و مروّجان نماز بایستی خود، عامل و آشنا به معارف دینی باشند و با قصد قربت قدم در این راه بگذارند.
حسن بکلو در خاتمه برای خادمان نماز آرزوی دوام توفیق کرده و ابراز امیدواری نمود برگزاری‌ این دوره در زمینه سازی برای گرایش به فریضه بزرگ نماز موثر باشد .
بنابراین گزارش در ادامه مراسم پس از سخنرانی مشاور استاندار و ریاست ستاد اقامه نماز استان، معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار و ... تفاهم نامه استانی(بومی) در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز فی مابین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، معاون امور اقتصادی وتوسعه استانداری، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان و مدیریت ستاد اقامه نماز استان امضاء شد .طبقه بندی: دینی و مذهبی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: مدیرعامل شرکت توریع نیروی برق آذربایجان غزبی، نماز،  

تاریخ : دوشنبه 26 تیر 1396 | 01:26 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.