مدیرعامل شرکت نفت منطقه ارومیه خبر داد؛
افزایش سه برابری ذخیره سازی نفتگاز در نیروگاههای مرکز وشمال آذربایجان غربی

Image result for ‫احمد مجرد مدیرعامل شرکت نفت منطقه ارومیه‬‎
آبشارآنلاین:
 مدیرعامل شرکت نفت منطقه ارومیه ازافزایش سه برابری میزان ذخیره سازی نفتگاز درنیروگاههای مرکز وشمال آذربایجان غربی خبرداد.
احمد مجرد درگفتگو با خبرنگار ما گفت:در سه ماهه نخست سال جاری مجموعا در بخشهای مصرف منطقه 240 میلیون لیترنفتگاز توزیع شده است که از این مقدار 136 میلیون لیتر مربوط به نیروگاههای منطقه است و این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بالغ بر 3 برابر افزایش داشته است.
وی گفت: ظرفیت انبارهای ذخیره سازی نفت در منطقه در حال حاضر 90 میلیون لیتر است گفت: بهره براداری از انبار جدیددرحال احداث در جاده دریای ارومیه 120 میلیون لیتر به این رقم اضافه خواهد کرد که این انبار بزرگترین انبار نفت استان است که در زمینی به مساحت 5 هکتار وباصرف هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد تومان در حال ساخت است وپیش بینی می شود تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
مدیرعامل شرکت نفت منطقه ارومیه با اشاره به وجود 140 هزارمشترک نفت سفید درمنطقه تصریح کرد درسه ماهه سال جاری 47 میلیون لیتر نفت سفید درروستاهای منطقه ذخیره سازی شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: مدیرعامل شرکت نفت منطقه ارومیه،  

تاریخ : دوشنبه 9 مرداد 1396 | 12:54 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.