رییس ستاد مرکزی راهیان نور برای سال 96 اعلام کرد؛
بازدید ۶ میلیون زائر از مناطق عملیاتی کشور

Related image

آبشارآنلاین - رییس ستاد مرکزی راهیان نور و رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کشور گفت: پیش بینی می شود امسال ۶ میلیون زائر از مناطق عملیاتی کشور بازدید کنند.
به گزارش خبرنگار ما، سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در سه سال اخیر که اردوهای راهیان نور در شمالغرب کشور فعال شده بازدید کننده های بسیاری را جذب کرده است.
وی ادامه داد: در سال گذشته شهرستان پیرانشهر در آذربایجان غربی بیشترین میزان بازدید ها در این زمینه به خود اختصاص داده است.
سردار کارگر افزود: آذربایجان غربی از استانهای پیش قدم در زمینه جهاد و مقاومت و جزو استانهایی بوده که از اول انقلاب در مقابل هجمه دشمنان ایستادگی کرده است.
رییس ستاد مرکزی راهیان نور تصریح کرد: این استان در برابر توطئه های ضد انقلاب داخلی و هجمه های رژیم بعثی ایستادگی کرده و شهدای بزرگواری از جمله شهید باکری را تقدیم انقلاب کرده است.
او گفت: اهمیت این استان از نظر راهیان نور و گردشگری و نیز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در این است که شهدای بسیار دیگری هم از خود این استان و هم استانهای دیگر در این خطه به فیض شهادت رسیده اند که همواره باعث افتخارند.
سردار کارگر با هدف بازدید از وضعیت حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس و بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان با استقبال استاندار و فرماندهان نظامی و انتظامی آذربایجان غربی وارد استان شد.
دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و نیز استاندار آذربایجان غربی از برنامه های این مقام مسئول در سفر  به این استان است.
* بهره برداری از 10 موزه دفاع مقدس در سال 96
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دوران دفاع مقدس گفت:امسال در صدد افتتاح ۱۰ مرکز فرهنگی و یا همان موزه دفاع مقدس در کشور هستیم.
سردار کارگر در ادامه حضور خود در آذربایجان غربی در نشست با مدیران کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استانهای شمال غرب کشور در ارومیه افزود: این استان ویژگیهایی دارد که می طلبد در سطح ملی درزمینه حفظ آثار و نشر ارزشها در این خطه اقداماتی انجام و وارد کار شد که افتتاح موزه ها از جمله این اقدامات مهم است.
وی بیان کرد: علاوه بر این که خود مردم منطقه در دوران دفاع مقدس به حماسه آفرینی در دفاع از میهن اسلامی و ارزشهای انقلاب پرداخته اند تعداد زیادی از رزمنده ها نیز از سایر استانها به این منطقه امده اند .
سردار کارگر گفت: در دوران دفاع مقدس از همه استانها در آذربایجان غربی حضور داشتند و در زمان دفاع مقدس به نقش آفرینی در این خطه اقدام کرده اند و باید این آثار ثبت و ضبط و نشر داده شوند.
در ادامه این نشست مدیران کل استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان به ارائه گزارش کار در حوزه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پرداختند.طبقه بندی: پایداری، 
برچسب ها: سردار کارگر، راهیان نور، حفظ ارزشهای دفاع مقدس،  

تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1396 | 11:53 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.