فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) تصریح کرد؛
آمادگی نیروهای مسلح برای پاسخ به هرگونه تهدید دشمن

آبشارآنلاین - فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه ها، تصریح کرد: در برابر هرگونه تهدید دشمن پاسخ دندان شکنی خواهیم داشت.
به گزارش خبرنگار ما،سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو در هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر در ارومیه گفت: ایران اسلامی تمام امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگرانی است که در طول سالیان متمادی جان خود را نثار کرده اند.
وی ادامه داد: آمادگی نیروهای مسلح اصلی ترین خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی است که امروز شاهد تحقق این امر هستیم.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)، تاکید کرد: رزمندگان منطقه شمالغرب به تاسی از بیانات رهبری و در راستای محقق ساختن انتظارات ایشان در حال دفاع از مرزها بوده و نسبت به تحقق امنیت پایدار در تلاش هستند.
وی افزود: تئوریسینهای آمریکایی بر این عقیده هستند که با فروپاشی داعش شاهد تحقق نهضت اسلامی در منطقه خواهیم بود و به همین دلیل به دنبال تقویت این گروه تکفیری هستند.
سردار اوصانلو، در پایان سخنان خود گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه ها آمادگی کافی را دارند و در برابر هرگونه تهدید دشمن پاسخ دندان شکنی خواهند داشت.طبقه بندی: پایداری، 
برچسب ها: سردار اوصانلو، آمادگی نیروهای مسلح،  

تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 | 12:02 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.