فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:
خدمت بی منت باعث افتخار است

Image result for ‫سردار خرم‬‎
آبشارآنلاین - فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی گفت: خدمت ما باید مثل خدمت شهدا باشد چرا که این خدمت بی منت است و باعث افتخار خواهد بود.
سردار عابدین خرّم در همایش نکوداشت شهدای دولت و شهدای شاخص بسیج کارمندان استان و یادواره شهید جهادگر علی فارسی و قربانعلی کوچری که در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره ۲ جهاد کشاورزی ارومیه برگزار شد، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و افزود: باور داریم که این بزرگواران الگوهایی برای همه اعصار و دوران هستند.
وی شهدا را اسوه و الگوی مناسبی برای جامعه معرفی کرد و گفت: با مطالعه زندگینامه شهدا می توان به عمق عقاید آنها پی برد و با الگو گیری از زندگی این بزرگواران فکر و عمل مورد نظر انها را در زندگی هایمان جاری و ساری کینم.
سردار خرم، خدمت بی منت را یکی از شاخصه ها مهم شهدا عنوان کرد و اظهار داشت: همانطوریکه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیز فرموده اند»خدمت ما باید مثل خدمت شهدا بی منت، خالص و عقلانی باشد« چرا که این خدمت بی منت است و باعث افتخار خواهد بود.
به گفته فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در تفکر اسلامی، کسی که خودش خدمتگزار است باید کمترین بهره را از دارایی های دنیوی داشته باشد و این ارزشی است که ماندگار خواهد بود.
وی تصریح کرد: هر چند ما در مقام شهدا نیستیم، اما قدم برداشتن در راه شهدا عیار آدمی را بالا می برد و ما نیز باید با تلاش در عمل به خواسته های شهدا، عیار خدمت خود را بالا ببریم.
سردار خرم در ادامه با بیان اینکه امروز ما در برابر خانواده شهدا بایستی به خاطر برخی ناهنجاری های موجود در جامعه که باعث رنجش خاطر آنها شده عذرخواهی کنیم افزود: بر همین اساس عهد و پیمان می بندیم که تا زنده ایم، در راه آرمان های شهدا از پای ننشینیم تا دشمنان آرزوی تسلم و سازش را به گور ببرند.
وی با اشاره به زندگینامه شهیدان فارسی، کوچری و باکری ، در ادامه سخنان خود گفت: این شهدای بزرگوار نیز در عرصه‌های سخت، و در راستای پر کردن خلاء هایی که در روزهای اول انقلاب بود از هیچ تلاشی دریغ نکردند .
وی گفت: بنابراین به خاطر همین فداکاری ها و از خود گذشتگی ها بود که انقلاب اسلامی ایران باقی ماند و تداوم پیدا کرد و هر روز نیز به آرمان و اهداف خود نزدیکتر می شود.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: از این رو هیچ ارزشی بالاتر از از افتخار خدمت به مردم نیست و اگر این مبانی و مقیاس ها را در جامعه رعایت کنیم عیارمان بالا و خدمتمان ماندگار تر می شود همانند شهید بزرگوار حججی که با تاسی از این مبانی به سیرت اهل بیت (ع) عمل نمود.طبقه بندی: پایداری، 
برچسب ها: سردار خرم، فرمانده سپاه شهدا،  

تاریخ : سه شنبه 7 شهریور 1396 | 02:36 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.