معرفی تدریجی برگزیده های چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم

آبشارآنلاین: با توجه به روند برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در ارومیه، برندگان این هماورد فرخنده به تدریج در رشته های نختلف معرفی مس شوند.
حجت الاسلام علی مقنی، معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در جمع خبرنگاران گفت: در رشته دعاخوانی «حسین یزدان پناه» از قم، «سجاد براتی» از چهارمحال و بختیاری، «عمار قلی پور» از آذربایجان غربی، «مهدی خطیب» از البرز و «سید مصطفی موسوی» از بوشهر رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند.
وی ادامه داد: در رشته مدیحه سرایی نیز گروه «مصباح الهدی» از خوزستان رتبه اول را کسب کرده و گروه های «میعاد»، «آل یاسین»، «العباد» به ترتیب رتبه های دوم تا چهارم و «تسنیم» از آذربایجان غربی رتبه پنجم را به دست آوردند.
این مسئول اضافه کرد: حضور یک سرپرست یا استاد راهنما و نخبه به همراه هر تیم از هر استان نکته بسیار ممتازی در این دوره از مسابقات است.
معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: پویش وقف مشارکتی قرآنی و راه اندازی سامانه #114*780* در کنار مسابقات قرآنی نیز اقدام خوبی است که با هدف بهره گیری از سرمایه های خرد اقشار مختلف مردم در ایجاد موقوفات نوین قرآنی به شکل دسته جمعی برگزار می شود.
مقنی اضافه کرد: پویش وقف مشارکتی قرآنی به منظور توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های قرآن کریم در سطح جامعه اسلامی با محوریت استان آذربایجان غربی برگزار می شود که رنگ و بوی وقف را نیز در این مسابقات جاری کرده است.
وی خاطرنشان کرد: تمام لحظه های این مسابقات قرآنی به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی پخش می شود.
این گزارش حاکی است روز دوم مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران از صبح امروز (12شهریور) با رقابت نفرات برتر استانی در رشته های معارف اسلامی و اذان آغاز شده است.
35 نفر در بخش اذان مسابقات سراسری قرآن کریم در حال رقابت هستند.طبقه بندی: قرآنی، 
برچسب ها: برگزیدگان مسابقات قرآن، حجت الاسلام علی مقنی،  

تاریخ : یکشنبه 12 شهریور 1396 | 04:29 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.