آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی از 931 بیمار صعب العلاج

گروه خبر:
معاون حمایت وسلامت خانواده  کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: بیش از 900 بیمار صعب العلاج از حمایتهای کمیته امداد آذربایجان غربی برخوردار هستند.
مهدی سهیلی ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی  گفت: در سطح استان 931 بیمار صعب العلاج تحت پوشش کمیته امداد می باشند و از حمایت‌های درمانی این نهاد بهره مند می شوند به طوری که برای 328 نفر از این تعداد علاوه بر هزینه های درمانی مکمل ، ماهانه 100 هزار تومان نیز تحت عنوان هزینه نگهداری پرداخت می شود . 
وی با بیان اینکه خدمات متنوعی درحوزه درمان به مددجویان بیمار تحت پوشش ارائه می شود، اظهار کرد : درنه ماهه سال جاری برای درمان 96 هزار مددجو مبلغ  13 میلیارد و 800 میلیون  تومان هزینه شده است.
سهیلی با اشاره به اهمیت امور درمانی مددجویان ادامه داد : کمیته امداد آذربایجان غربی برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان بیمار با 475 مرکز پزشکی ، داروخانه ،کلینیک و پاراکلینیک قرارداد درمانی دارد. 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی افزود: در این ارتباط 28 بیمارستان ، 159 پاراکلینیک شامل مراکز رادیولوژی ، آزمایشگاه ، فیزیوتراپی وسونوگرافی ، 110 داروخانه ، 45 درمانگاه ، 65 متخصص وفوق تخصص ، 46 پزشک خانواده  و 15 داندانپزشک درسطح استان با کمیته امداد طرف قرارداد هستند.
سهیلی با اعلام این موضوع که کمیته امداد برای رفاه بیماران شهرستانی اهمیت ویژه یی قائل است، گفت : به منظور تامین رفاه بیماران شهرستانی و همراهان آنها ، کمیته امداد استان اقدام به عقد قرارداد با یکی از هتلهای شهرستان ارومیه کرده تا به لحاظ اسکان و پذیرایی نیز مشکلاتی برای آنها پیش نیاید. 
به گفته این مقام استانی در 9 ماهه سال جاری  197 مددجوی بیمار از امکانات رایگان اسکان و پذیرایی دراین هتل بهره مند شده اند.
طبقه بندی: اجتماعی، خبر ، گزارش و گفت و گو،
برچسب ها:خدمات دهی به بیماران صعب العلاج، کمیته امداد آذربایجان غربی،

[ دوشنبه 18 دی 1396 ] [ 07:27 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic