آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی:
سوء مدیریت خیلی بیشتر از تحریمها به کشور ضربه زده است

گروه خبر:
حضرت‌پور با بیان این که سوء مدیریت ده‌ها برابر بیشتر از تحریم‌ها به کشور ضربه زده است، گفت: هر چند تحریمها بر اقتصاد کشور تأثیر گذاشت اما مشکل کشور ضعف عملکرد‌ اقتصادی مدیران بوده است.
روح‌الله حضرت‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که عدالت مقوله‌ای یک جانبه نیست، اظهار داشت: عدالت اجتماعی یکی از پایه‌های بنیادین انقلاب مردم ایران بوده است.
وی با بیان این که موضوع عدالت تنها در حوزه قوه قضائیه خلاصه نمی‌شود، ابراز داشت: اجرای عدالت اجتماعی، عدالت اقتصادی و عدالت فرهنگی از جمله مشکلات امروز مردم جامعه ایرانی است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد آنچه امروزه بیشتر از هر امر دیگری مردم را آزار می‌دهد، نبود عدالت در حوزه‌های اقتصادی یعنی رانت‌خواری‌های اقتصادی و اطلاعاتی و فساد‌های اداری است که معیشت مردم را تحت تأثیر قرار می دهد.
وی تصریح کرد: ایران مردمی انقلابی و مقاوم دارد، مردمی که در برابر هشت سال جنگ تحمیلی در بد‌ترین شرایط اقتصادی ایستادگی کردند و خاک خوردند اما خاک ندادند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این که نابسامانی‌های معیشتی کشور وضعیت جدیدی نیست، عنوان کرد: نارضایتی‌هایی که امروز در جامعه مشاهده می‌شود، به سبب ناعدالتی‌ها و فساد‌های سال‌های گذشته است. فساد‌هایی که رهبر معظم انقلاب با تیزبینی بار‌های به آنها اشاره داشته‌اند.
وی گفت: بی‌تردید یکی از دلائل بروز ناعدالتی‌ها، فساد و رانت‌های گسترده، کم‌کاری‌های دستگاه‌های نظارتی است. متأسفانه نظارت کافی در کشور وجود ندارد، چطور می‌شود شخصی که زندگی عادی داشته است، در عرض یک سال به درآمد چند برابری می‌رسد و اموال عظیمی کسب می‌کند؟
حضرت پور با اشاره به آفت‌هایی برخی آفت های انقلاب ابراز داشت: ناعدالتی اجتماعی یکی از مهم‌ترین آفاتی است که گریبانگیر انقلاب اسلامی ایران شده است، متاسفانه امروزه در کشور با فساد رو به رو هستیم.
وی با بیان این که سوء مدیریت ده‌ها برابر بیشتر از تحریم‌ها به کشور ضربه زده است، تصریح کرد: هر چند تحریم‌ها بر اقتصاد کشور تأثیر گذاشت اما بیشترین مشکل  کشور ضعف در عملکرد‌های اقتصادی مدیرانمان بوده است.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به معضل اشرافی‌گری در میان مسؤولان کشور، تصریح کرد: وزیری که سرمایه‌دار است و در اوج رفاه زندگی می‌کند، چگونه می‌تواند درد مردم را بفهمد؟
وی افزود: افراط در حوزه سیاست مردم را خسته کرده است. چه در جریان چپ و چه در جریان راست مردم وادادگی و تحجر را نمی‌پسندند.
حضرت‌پور با تأکید بر این که جمهوری اسلامی ایران به یک تحول عظیم اخلاقی نیاز دارد، عنوان کرد: اعتراضات انجام گرفته مردم از وضع نامناسب معیشتی نتیجه خود خواهیهای در برخی جریانات کشور بوده است.
منبع: خبرگزاری رسا
طبقه بندی: اقتصادی، سیاسی، مجلس، حقوقی،
برچسب ها:روح الله حضرت پور، نماینده ارومیه در مجلس، نشریات عهد- آوای صبح - قله،

[ دوشنبه 28 اسفند 1396 ] [ 12:35 ق.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic