آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

استاندار آذربایجان غربی:
1600 طرح دولتی در آذربایجان غربی قابلیت واگذاری  به بخش خصوصی را دارند

آبشارآنلاین - محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی هدف از واگذاری خدمات دولت به بخش خصوصی را کوپک و چابک سازی دولت عنوان کرد و گفت: با وجود اهداف عالی  موضوع واگذاری خدمات و بخشی از امکانات دولت به بخش خصوصی متاسفانه در گذشته در برخی از موارد شاهد واگذاری این امکانات بصورت رانتی به برخی از افراد هستیم و این مسئله موجب ایجاد چالشهای اساسی برای دولت شده است.
 وی به نظارت ضعیف در واگذاری اماکن و خدمات به بخش خصوصی در دولت های نهم و دهم اشاره کرد و ادامه داد:  خوشبختانه در دولت تدبیر و امید نظارت بر واگذاری خدمات و اماکن دولتی به بخش خصوصی بیشتر شده است.
 وی با بیان اینکه متاسفانه بیشتر بودجه دولت صرف پرداخت حقوق و هزینه های دولت می شود گفت: در شرایط کنونی باید مشارکت بخش خصوصی را بیشتر کنیم.
 استاندار آذربایجان غربی با اشاره به قابلیت واگذاری هزار و 600 طرح و پروژه به بخش خصوصی در استان،   از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواست تا فهرست اماکن و امکانات دولت قابل واگذاری به بخش خصوصی در آذربایجان غربی و همچنین آیین نامه های موجود در این زمینه را منتشر کند.
 وی همچنین بر رفع موانع پیش رو در خصوصی سازی تاکید کرد و گفت: دستگاه های اجرایی موانع موجود را اعلام کنند.
 شهریاری در ادامه سخنان خود به آب و هوای مناسب و مناظر زیبا در دریاچه های پشت سد ها و حاشیه های این دریاچه ها اشاره کرد و گفت: حاشیه دریاچه های پشت سدهای استان  می تواند برای ایجاد اماکن گردشگری و ساخت هتل آپارتمان ها به بخش خصوصی واگذار شود و در این زمینه شرکت آب منطقه ای استان در این زمینه برنامه ریزی و با فعالان بخش خصوصی همکاری کند. 
طبقه بندی: اقتصادی، خبر ، گزارش و گفت و گو،
برچسب ها:شهریاری، استاندار آذربایجان غربی،

[ پنجشنبه 8 آذر 1397 ] [ 02:38 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات