آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

در سال گذشته انجام شد؛
1600 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در آذربایجان غربی

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت : شرکت گاز آذربایجان غربی با یک هزار و 600 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی ، در سال 97 رکورد شکست.
به گزارش خبرنگار ما، علیرضا شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی در خصوص  اقدامات و دستاوردهای سال 97 شرکت گاز استان گفت : به مدد همت و تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم شرکت گاز آذربایجان غربی،  در بیشتر شاخص ها نه تنها رکورد شکسته ایم بلکه جزو شرکتهای موفق در سطح کشورنیزبودیم و این در پرتو تلاش جهادی و ایثارگرانه محقق شده است.
وی گازرسانی به صنایع استان را از جمله موفق ترین اقدامات شرکت در سال گذشته عنوان کرد و افزود : امروز مفتخرم که اعلام نمایم در بحث گازرسانی به صنایع و جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع، آذربایجان غربی رتبه دوم کشوری را بدست آورده است که این مساله یک شاخص مهم در راستای توسعه استان و همچنین اقتصاد مقاومتی بوده و نمونه بارزی از تلاش شبانه روزی همه کارکنان شرکت گاز استان می باشد.
شیخی در بخش دیگری از سخنان خود به گازرسانی روستایی نیز پرداخت و توضیح داد: در سال 97 نیز با اقدامی انقلابی توانستیم به 270 روستای آذربایجان غربی گازرسانی انجام دهیم که عدد بسیار بالا و قابل توجهی است.
وی به درآمدهای ناشی از جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع در استان در نتیجه عملیات گازرسانی اشاره کرد و گفت: در سال 97 با 62 هزار مورد اشتراک پذیری و 34 هزار مورد نصب انشعاب حداقل 10 لیترسوخت مایع به ازای هر خانوار صرفه جویی صورت گرفته است که این امر نماد بارز حرکت در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی و پیگیری آن سیاست ها در شرکت گاز استان آذربایجان غربی است.
شیخی با بیان اینکه با یک هزار و 600 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی، شرکت گاز استان آذربایجان غربی در سال 97 رکورد شکست گفت: درسال 1397 بیش از 66 هزار مورد واحد مسکونی در استان به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند که از این تعداد 39 هزار و727 مورد آن مربوط به گازرسانی به واحدهای مسکونی روستایی است 
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد در سال جدید اهداف و برنامه های پیش بینی شده همچون سال 97 و حتی سریع تر و بهتر از آن محقق گردیده و خدمات با کیفیت تری به مردم سرزمین اسلامی و خصوصا استان زیبای آذربایجان غربی ارائه کنیم.
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، اقتصادی،
برچسب ها:شرکت گاز آذربایجان غربی،

[ یکشنبه 25 فروردین 1398 ] [ 01:29 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات