آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

اجرای طرحهای آبخیزداری در ۴۷حوزه آذربایجان غربی

آبشارآنلاین:
 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: از سال ۹۷ طرحهای آبخیزداری در ۴۷حوزه  استان اجرا شده یا در حال اجرا است.
میرصمد موسوی، مدیر کل منابع طبیعی آذربایجان غربی با تبریک فرارسیدن هفنه دولت گفت:  امیدواریم  خدمت برای این مرز و بوم و این ملت یک نعمت محسوب می شود و باید با تمام توان برای آبادانی ؛ توسعه و سربلندی این کشور قدم برداشت.
او با اعلام اینکه همزمان با‌هفته دولت ۱۱طرح آبخیزداری در استان به بهره برداری می رسد گفت:این طرحها در شهرستانهای  تکاب ؛ چالدران؛ چایپاره ؛ خوی ؛ شوط ؛ مهاباد ؛ اشنویه ؛ پیرانشهر؛ سردشت و شاهیندژ  به بهره برداری می رسند.
مدیرکل منابع طبیعی استان با بیان اینکه با اجرای این طرحها ۲۰هزار هکتار از اراضی ملی استان تحت پوشش قرار می گیرند افزود:اعتبارات طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی در سال 97 و سالجاری بیش از 64 میلیارد تومان برآورد شده است که این رقم در تاریخ اجرای طرحهای آبخیزداری ؛ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است
موسوی گفت: شکر خدا طرحهای آبخیزداری از سال 97 با اعتبارات صندوق توسعه ملی حرکت بسیار خوبی را آغاز کرده  است که در حال حاضر با احتساب مجموع حوزه های آبخیز سال گذشته در 47 حوزه آبخیز آذربایجانغربی طرحهای آبخیزداری اجرا  و یا در دست اجرا است.
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،
برچسب ها:منابع طبیعی آذربایجان غربی، هفته دولت،

[ دوشنبه 4 شهریور 1398 ] [ 05:53 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات