آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

رییس امور قرآنی اوقاف استان خبر داد؛
رقابت 13 قاری و حافظ قرآن از آذربایجان غربی در مرحله کشوری مسابقات قرآن کریم

رقابت ۱۳ قاری و حافظ قرآن از آذربایجان غربی در مرحله کشوری مسابقات قرآن کریم
آبشارآنلاین - گروه دریافت اخبار:
رییس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از حضور 13 قاری و حافظ قرآن از آذربایجان غربی در مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در اصفهان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از آدلین نیوز، حافظ ابراهیمی ،رییس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مرحله استانی با حضور 290 شرکت کننده در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10جزء، حفظ 5 جزء، دعاخوانی و اذان برگزار شد، اظهار داشت: در مرحله استانی در بخش خواهران 132 نفر و در بخش برادران 159 نفر با حضور 12 داور استانی و بین المللی به رقابت پرداختند.
وی افزود: در مرحله استانی 16 نفر در بخش خواهران و 22 نفر در بخش برادران در رشته های مختلف رتبه های اول تا سوم را کسب کرده و مورد تجلیل قرار گرفتند.
رییس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: با توجه به ابلاغیه و تعیین سهمیه از سوی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور 13 نفر از آذربایجان غربی، 7 نفر در بخش خواهران و 6 نفر در بخش برادران در رشته های مختلف به مرحله کشوری راه یافتند.
این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به سیاست و صرفه جویی در منابع مالی سازمان آزمون مقدماتی در بخش برادران برگزار شد که آقای بابک اشرافی به عنوان نفر برگزیده در رشته اذان در مسابقات کشوری که مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود، حاضر خواهد شد.  ابراهیمی با اشاره به برگزاری آزمون مفاهیم در سه رشته تفسیر، معارف و حفظ احادیث و حفظ موضوعی، گفت: در مرحله استانی این آزمون 150 شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند.   وی خاطرنشان ساخت: 6 نفر در رشته مفاهیم به مرحله کشوری راه یافتند که خانم آذر رمضانی در رشته تفسیر مقام سوم کشوری را کسب کرد.
طبقه بندی: قرآنی، دینی و مذهبی،
برچسب ها:اوقاف آذربایجان غربی، امور قرآنی،

[ چهارشنبه 3 مهر 1398 ] [ 11:19 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic