آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:
پیاده روی اربعین مانور بزرگ اقتدار اسلام است 

آبشارآنلاین:
 اکبر حسن‌بکلو گفت: با نزدیک شدن به اربعین حسینی و پیاده روی عظیم اربعین ؛ تعدادی از تکنسین‌های خبره شرکت توزیع نیروی برق استان جهت کمک به برق‌رسانی به موکب‌ها عازم عتبات عالیات شدند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، پیاده روی اربعین حسینی را مانوری بزرگ برای اقتدار اسلام عنوان کرد و افزود: پیاده روی اربعین حسینی مانوری بزرگ برای اقتدار اسلام است که هر ساله با شکوه و عظمت هر چه بیشتر برگزار می‌شود که امسال نیز با نزدیک شدن به اربعین حسینی همچون سال‌های گذشته شاهد شور و اشتیاق غیرقابل وصف عشاق حسینی برای شرکت در این پیاده‌روی عظیم هستیم.
وی در آیین بدرقه تکنسین‌های خادم ، اضافه کرد: خدمات رسانی به زوار حسینی حرکتی ارزشمند و عاشقانه است و این عشق است که خادمین را به عراق می‌کشاند. حسن‌بکلو ادامه داد: خادمی زائران سعادت بزرگی است و قطعا این عزیزان در ثواب زیارت زائران کربلا شریک خواهند بود. 
وی تشریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان نیز که همواره به عنوان خادمان مردم تمام تلاش خود را برای آرامش مردم انجام داده در پیاده روی اربعین حسینی نیز به عنوان ذره‌ای از دریای بیکران عشقی که روانه کربلا می‌شود پا به پای مردم حضور خواهد داشت.
وی در خطاب به تکنسین‌های اعزامی اظهار کرد: شما دوستان به عنوان نمایندگان خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق استان زمینه را فراهم می کنید تا زائران با آسایش خاطر به زیارت بروند.
گفتنی است این گروه 5 نفره تا پایان مراسم اربعین ضمن رفع مشکلات برقی در تأمین برق چادر‌ها و موکب‌ها مشارکت می‌کنند.
طبقه بندی: دینی و مذهبی، خبر ، گزارش و گفت و گو،
برچسب ها:اکبر حسن‌بکلو، مدیرعامل توزیع برق آذربایجان غربی، پیاده روی اربعین،

[ یکشنبه 14 مهر 1398 ] [ 12:57 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic