آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی:
همایش ملی «شهر امن» در ارومیه برگزار می شود

گروه خبر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی گفت: همایش ملی «شهر امن» با پنج محور سال آینده در ارومیه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام دکتر ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی در ادامه این گفتگوی خبری با بیان اینکه فرهنگ از مهمترین اجزای هر تمدنی است، افزود: همایش کشوری «شهر امن» با پنج محور سال آینده در ارومیه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: فرهنگ غربی، تمدن غربی را می‌سازد که با فرهنگ اسلامی ما همخوانی ندارد و اخلاق، دین، حقوق، قوانین، اقتصاد، فرهنگ و ادبیات هر ملتی مختص به همان ملت بوده و اقوام و ادیان نیز دستاوردهای معنوی هر ملتی است. 
این مقام فرهنگی استان با بیان اینکه در برگزاری همایش شهر امن به دنبال این هستیم که از ظرفیت و توانمندی جامعه دانشگاهی در جهت اتخاذ یک استراتژی و راهبرد خاص برای ایجاد شهر امن بهره بگیریم، اظهار کرد: همکاری هرچه بیشتر جامعه دانشگاهی و سایر اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در برگزاری هرچه بهتر این همایش مهم است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: پنج شاخص و محور اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و تکنولوژیکی، حقوقی و سیاسی، بهداشتی و زیستی و برنامه‌ریزی و فضای شهری برای این همایش درنظر گرفته شده که در زیرمجموعه هر کدام از این شاخص‌ها نیز بخش‌های مرتبط دیگری وجود دارد.
وی در پایان تصریح کرد: موضوع این همایش دغدغه فرهنگیان و دانشگاهیان استان نیز بوده است.
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، اجتماعی، فرهنگی و هنری،
برچسب ها:خدایاری، مدیرکل ارشاد آذربایجان غربی، همایش شهر امن، ارومیه،

[ پنجشنبه 16 آبان 1398 ] [ 01:32 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic