آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

امام جمعه سلماس:
هر جناحی با ولی فقیه زاویه داشته باشد عنصر دشمن است

آبشارآنلاین -حجت الاسلام طباطبایی گفت: هر جناح و حزبی که با ولی فقیه زاویه داشته باشد، دشمن او را به استخدام خود در می‌آورد و نباید زمینه را برای ورود چنین افرادی به مجلس فراهم کرد.
حجت الاسلام سید ابراهیم طباطبایی، در جمع دانشجویان دانشگاه سلماس، اظهار داشت: 60 سال گذشته ایران را باید به سه بخش تسلط آمریکا برمنافع ملی ایران، استکبارستیزی مردم و قدرت یافتن جمهوری تقسیم کرد و البته آمریکایی‌ها در طول  چهل سال گذشته از هیچ توطئه‌ای علیه کشور دریغ نکردند.
امام جمعه سلماس تصریح کرد: دانشجویان جوهره و عصاره ملتی مقاوم هستند که در این چهل سال نه تنها از مبارزه با استکبار خسته نشده اند، بلکه امروز در کم‌تر جایی می‌توان سراغ داشت که پرچم آمریکا را به آتش نکشند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب به دانشجویان آماده باش در سه عرصه جنگ سخت، نیمه سخت و جنگ نرم داده اند و در هشت سال دفاع مقدس در جنگ سخت پیروز شدیم و سی سال است آمریکا قدرت نزدیک شدن به مرزهای ایران را هم ندارد.
حجت الاسلام طباطبایی اضافه کرد: دشمن در سال‌های 78، 88 و 98 قدرت خود در جنگ نرم را امتحان کرد که در هر سه شکست خورد و در ماجراهای اخیر که با به آتش کشیدن اموال مردم و بیت المال به دنبال آشوب بودند، شکست‌شان مفتضح‌تر از همیشه بود.
وی به ماموریت دانشجویان در عرصه جنگ نرم اشاره کرد و گفت: امروز یکی از مهم‌ترین وظایف دانشجویان مقابله با ورود عناصر دشمن به مراکز تصمیم‌ساز نظام خصوصا مجلس شورای اسلامی است و هر جناح و حزبی که با ولی فقیه زاویه داشته باشد دشمن آن را به استخدام خود در می‌آورد و نباید زمینه را برای ورود چنین افرادی به مجلس فراهم کرد. گفتنی است این مراسم در 20 آذر برگزار شد.


برچسب ها:امام جمعه سلماس، سید ابراهیم طباطبایی،

[ یکشنبه 24 آذر 1398 ] [ 06:20 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات