آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

 آبشارآنلاین:
علی علیزاده، مسئول روابط عمومی كانون وكلای دادگستری آذربایجان غربی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما بر ضرورت ترسیم چهره مقبول و واقعی وكیل در جامعه در راستای احقاق حق تاكید كرد.
او گفت : از حدود دو سال قبل فعالیت روابط عمومی كانون وكلای استان شروع شده است و با بهره برداری از ساختمان جدید این كانون برنامه های روابط عمومی هم شكل ویژه ای به خود خواهد گرفت.
وی ادامه داد: برای ایجاد روابط بهتر با كلیه ادارات و مراجع محترم قضایی و نمود عملكرد و كارهای كانون در سطح جامعه روابط عمومی وظایفی دارد كه نمود آن را در آینده نزدیك شاهد خواهیم بود.
علیزاده افزود: چهره وكیل در مسیر احقاق حق و نقشی كه وكیل در طی این مسیر دارد توسط روابط عمومی اطلاع رسانی خواهد شد  و  با همكاری شما اهالی رسانه می توان مردم را در جریان امور قرار داد.
وی ادامه داد: فردی كه احساس می كند در حقش اجحاف شده است یا فردی كه نمی تواند حقش را تحصیل كند با مراجعه به وكیل می تواند هم مشاوره بگیرد و هم امور حقوقی خود را در صورت نیاز به وی بسپارد.
این مقام مسئول ساختمان جدید كانون وكلای دادگستری آذربایجان غربی را یك بنای فاخر توصیف كرد  و با اشاره به هویت مستقل كانون وجود آن را پل ارتباطی بین مردم با وكلا ، محلی برای تعامل بیشتر اعضا و مكانی برای ارتباط هرچه بیشتر و بهتر با مراجع قضایی و قانونگذاری و سایر دستگاهها عنوان كرد.
طبقه بندی: اجتماعی، خبر ، گزارش و گفت و گو، حقوقی،
برچسب ها:علی علیزاده، مسئول روابط عمومی كانون وكلای آذربایجان غربی،

[ دوشنبه 30 دی 1392 ] [ 02:32 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات