آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

 آبشارآنلاین:

گروه گفت و گو: برگزاری جلسات مشترک کانون وکلا با دادگستری به یقین خروجی مناسب و مفیدی در پی خواهد داشت و نتایج ملموسی از آن حاصل خواهد شد.
علیزاده ، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما امکانات سابق کانون وکلای استان را ضعیف عنوان کرد و ادامه داد: امروز به لحاظ آبرومندانه ای ساختمانی برای کانون وکلای استان ساخته شده و به تجهیزات اداری کاملی مجهز شده است و کل کار عالی انجام شده است.
وی افزود: با توجه به افزایش تعداد وکلا قعا این امکانات و فضا مورد نیاز بود و البته محیط قبلی در واقع کوچک بود و آنجا مشکلاتی بود که شکرخدا امروز هم از لحاظ ساخت و هم از لحاظ امکانات و محیط، مکان قابل قبول و عالی ایجاد شده و پاسخگوی نیازهای فعلی و چند سال آینده است.
علیزاده در ادامه به نقش غیر قابل انکار وکیل در عرصه احقاق حق اشاره کرد و گفت: وکیل و قاضی دو بال فرشته عدالت هستند هر چند رو در روی هم قرار دارند ، با این حال در تشکیل و راهبری پرونده و روشن کردن ابعاد پرونده اگر واقعا هر کدام در جایگاه حود قرار گیرند برای احقاق حق به یک اندازه کمک کرده اند.
این مقام مسئول تورم قوانین را مشکل دسترسی آسان افراد جامعه به قوانین دانست و افزود: نقش وکلا در این راستا بی بدیل است هر چند فرهنگ رجوع به وکیل در جامعه جا نیفتاده است و جایگاه وکالت در میان مردم آنطور که باید باشد، نیست.
او گفت: کانون وکلا و دستگاه قضا باید تلاش کنند که قبل از وقوع هر مشکل حقوقی در مسائل مختلف، افراد به وکیل مراجعه کنند و تحت نظارت وکیل کارهای خود را به پیش ببرند که در آینده با مشکل مواجه نشوند و این شیوه قطعا آثار روانی و مثبت خود را دارد.
وی افزود: ارتباط کانون وکلا با دادگستری در جهت پیشگیری از وقوع جرم است به ویژه در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی بسیار مهم است و همچنین در حوزه مسائل قضایی از جمله اقدامات می توان به موضوع داوری اشاره کرد که در جهت پیشگیریهای قضایی می توان آن را تعریف کرد.
علیزاده بر برگزاری جلسات مشترک کانون وکلا با دادگستری تاکید کرد و خاط نشان شد: این جلسات به یقین خروجی مناسب و مفید در پی خواهد داشت و نتایج ملموسی حاصل خواهد شد.
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، حقوقی،

[ شنبه 5 بهمن 1392 ] [ 11:19 ق.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic